Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama

Trzy wersje z makaronem. Ślinka cieknie.

REKLAMA
wtorek, 13.09.2016 r.
godz. 16.00
REKLAMA | wtorek, 13.09.2016 r., godz. 16.00

W Poranku WTK gotowaliśmy z JustChopped. Były: tuńczyk, kurczak i trzy rodzaje makaronów. Zapachu przekazać nie jesteśmy w stanie, ale sam wygląd sprawi, że podczas oglądania będziecie Państwo musieli przełykać ślinę.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Co ważne - każdą z tych potraw zrobicie sami w domu. Produkty, po wcześniejszym zamówieniu dostarczy JustChopped - od środy do soboty. A więcej szczegółów organizacyjnych na stronie: justchopped.pl. Smacznego!

Zdrowe odżywianie to bardzo modny temat, który ostatnio wszystkich interesuje. Każdy z nas chce zachować zdrową i zgrabną sylwetkę, a także dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne określa ile energii w postaci jedzenia musimy dostarczyć, aby dobrze funkcjonować i utrzymać optymalną wagę.

W  JustChopped proponujemy interesujące rozwiązanie, które na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto chce gotować zdrowo, smacznie i dietetycznie. Okazuje się, że dania przygotowywane w domowej kuchni są najzdrowsze, ponieważ tworzone są z naturalnych i świeżych składników. Tworzone we współpracy z Bartłomiejem Kuzianikiem przepisy to wypadkowa jego pasji, wiedzy orz kulinarnych podróży z naszą ideą, by korzystać z oferty lokalnych producentów, a także importerów orientalnych produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele żywności się marnuje, a winę za to w dużej mierze ponosi system dystrybucji jedzenia, który zmusza nas do kupowania dużych opakowań, których w praktyce nie jesteśmy w stanie zużyć.  JustChopped dostarczy do Twojego domu dokładnie to, czego potrzebujesz i w takiej ilości jaka jest niezbędna. Ponadto nasza usługa pozwala Ci zaoszczędzić czas spędzany w supermarketach i poświęcić go rodzinie, znajomym czy hobby.

Dzięki rozwiązaniu JustChopped nie tylko, nie marnujesz żywności i cennego czasu, ale też masz możliwość kontroli liczby spożywanych kalorii. Pomaga to utrzymać stałą wagę i zgrabną sylwetkę. Ponadto nasze posiłki są dużo bardzo różnorodne i naturalne. Staramy się w naszych przepisach wykorzystywać sezonowe składniki, które mają dużą wartość odżywczą. Wśród naszych partnerów są więc lokalni producenci pieczywa, mięsa, owoców, warzyw i wytwórcy serów. System JustChopped ułatwia kontrolowanie liczby spożywanych kalorii, a dzięki temu można w rozsądny sposób zaplanować swoją dietę. Sprawdź co przygotowaliśmy w tym tygodniu i daj się ponieść pasji gotowania!

http://justchopped.pl/

Reklama